لطفا دقت کنید این تارنما فروشنده هیچ کالا و خدماتی نیست؛ معرفی و یا تبلیغ رویدادهای علمی؛ کسب و کارها و... به معنای تائید آنها نیست در مورد صحت ادعاهای سایتهای معرفی شده و مجوز های آنها جویا شوید

تصویربرداری سریال محیط زیستی »نگهبان زمین« در جاجرم، خراسان شمالی – حافظان محیط زیست خراسان شمالی

به تارنمای "حافظان محیط زیست خراسان شمالی" خوش آمدید.برای آشنایی بیشتر با تارنما اینجا کلیک کنید.

رویکرد تارنما به انتشار محتوای علمی محیط زیستی تغییر پیدا کرده است.

Banner

Press ESC to close

449 0

تصویربرداری سریال محیط زیستی »نگهبان زمین« در جاجرم، خراسان شمالی

تصویربرداری سریال محیط زیستی »نگهبان زمین« در جاجرم، خراسان شمالی :

سریال «نگهبان زمین» که به سفارش صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی تهیه و تولید شده پس از طی مراحل تدوین و صداگذاری آماده پخش است .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان شمالی ؛ این سریال تلویزیونی با بازی نیما شاهرخ شاهی، سیاوش طهمورث و شیوا خسرومهر در استان خراسان شمالی تصویربرداری شد .

سریال «نگهبان زمین» به تهیه کنندگی و کارگردانی علی میری رامشه و نویسندگی فهیمه سلیمانی و علی دلبر که سال گذشته در جاجرم استان خراسان شمالی کلید خورد و پس از طی مراحل تصویربرداری و اتمام تدوین و صداگذاری آن آماده پخش از شبکه ها شده است .

همه سکانس های این مجموعه تلویزیونی هفت قسمتی با توجه به واقع شدن منطقه حفاظت شده “میاندشت” (محل زیست یوزپلنگ آسیایی ) در شهر جاجرم خراسان شمالی  ، در این شهر فیلمبرداری شده است .

این مجموعه ، داستان زندگی محیط بان جوانی است که در زندگی شخصی خود دچار تردیدهایی شده است و ماجراهای زندگی وی ، تمرکز محیط بان جوان را از کار و پیشه اش گرفته و دچار اتفاقاتی می کند که…

فرهاد مهادیان، نیلوفر شهیدی، افسانه ناصری، حسین باقریان، حسین توشه، شیوا خسرومهر، کاوه آهنگر، متین گودرزوند، مریم آردیش، مرتضی رحیمی، بهمن فراهانی، باقر شکوهی فرو بازیگران خردسال: فائزه پور رجب و امیر محمد ترکاشوند و فاطمه رضوی نیا با حضور سیاوش طهمورث، رضا توکلی و امیر وثوقی و با هنرمندی علیرام نورایی و نیما شاهرخ شاهی بازیگران اصلی این سریال هستند .

این مجموعه تلویزیونی ۷ قسمتی برای پخش از شبکه استانی اترک و یکی از شبکه های سراسری آماده  شده است .

از دیگر عوامل این پروژه تلویزیونی می توان به جانشین تهیه کننده و مدیر تولید : حسین باقریان،‌ مدیر تصویربرداری : حسن سلطانی، مدیر صدابرداری: احمد اردلان،‌ طراح گریم:‌ بابک شعاعی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهدی مطلبی، مجری طرح: زهرا پازوکی، طراح صحنه و لباس: صادق فهیمی، عکاس: مهدی مطلبی، ناظر کیفی : رضا شکری ، تدوین و صداگذاری: حامد رضی، دستیاران تولید: رامین جنگی، تصویربردار: محمدرضا اصغری، دستیار اول تصویر: داود رهنما،‌ دستیاران: مهرداد پاشایی مجدی، امیر راعی، دستیار صدا: محمد لطفی،‌ دستیار دوم کارگردان: کاوه آهنگر، دستیار سوم: شیدا صبوری، منشی صحنه: آیسان والی، مجری گریم: رسول نعمتی، زینب استمراری، دستیاران صحنه و لباس: رسول بهبودی، الهام علیزاده، مهدی فخرائی، علی آزمون، مجتبی عابدی،‌ ناظر کیفی: رضا شکری، خدمات: رضا جوزی، حمل و نقل: حسن سلمانی، حسین قلی زاده، علی ساجدی و سینه موبیل: رضا پورتقی اشاره کرد .

دیدگاهتان را بنویسید