دمای هوا ۶درجه افزایش می یابد

http://s9.picofile.com/file/8308391076/%D9%87%D9%88%D8%A7%DB%8C_%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86_%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C.jpg
صدیقی-در حالی که پنج شنبه شب بارش برف برخی از ارتفاعات و مناطق استان را سفید پوش کرد  اما از دیروز روند افزایش دما آغاز شد و طبق پیش بینی ها دمای هوای استان به تدریج تا اواسط هفته ۶درجه افزایش می یابد. معاون اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی بیانگر جوی پایدار برای منطقه است.
نصرتی گفت: بر این اساس وضعیت هوا برای امروز تا اواسط هفته صاف تا کمی ابری  و گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود . وی با بیان این که دمای هوا به تدریج تا روز دوشنبه افزایش می یابد اظهارکرد: از لحاظ دمایی طی ۲۴ساعت منتهی به صبح روز گذشته، بجنورد دارای کمینه دمای ۵درجه و بیشینه دمای ۹درجه سانتی گراد بود که طی همین مدت رباط قره بیل با صفر درجه سانتیگراد، سردترین و صفی آباد با بیشینه دمای ۱۷درجه سانتی گراد، گرمترین نقطه استان بود.به گفته وی بیشترین میزان بارندگی طی مدت یاد شده مربوط به ایستگاه های لوجلی با ۱۰.۹ میلی متر، درکش با ۸.۶ میلی متر ، شیروان با ۵.۸ میلی متر،کوسه با ۴.۵ میلی متر،آشخانه با ۴.۲ میلی متر و بجنورد با ۳.۹ میلی متر بود.