بجنورد- ایرنا- مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هشتمین نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته و دام، طیور و آبزیان از اول آذرماه سال جاری به مدت پنج روز در محل نمایشگاه بین المللی استان برپا می شود. حضرتقلی حیدری پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: […]

بجنورد- ایرنا- مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هشتمین نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته و دام، طیور و آبزیان از اول آذرماه سال جاری به مدت پنج روز در محل نمایشگاه بین المللی استان برپا می شود.

حضرتقلی حیدری پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در این نمایشگاه ادوات و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، گل و گیاه، گلخانه، سامانه های نوین آبیاری، ماشین آلات دام، طیور و آبزیان با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت از سراسر کشور و در حدود ۱۲۰ غرفه برگزار می شود.
حیدری افرود: این نماشگاه با هدف معرفی بخش کشاورزی استان با توجه به اینکه خراسان شمالی همجوار با کشور ترکمنستان و دارای شرایط آب و هوایی و اقلیم جغرافیایی بسیار مناسب و دشت های حاصلخیز است برگزار می شود.
مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: از سویی این استان یکی از قطب های صنعت کشاورزی و دامپروری می باشد که با ایجاد تعاملات داخلی و بین المللی و سرمایه گذاری و انتقال تجربیات دیگر استان ها و جذب سرماهی گذاران در بخش کشاورزی از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه است.
به گفته حیدری این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ لغایت ۲۱ جهت بازدید عموم علاقه مندان دایر خواهد بود.

منبع :» ایرنای خراسان شمالی

دسته بندی: کشاورزی خراسان شمالی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد