درباره حافظان محیط زیست

به نام خدا

رسول اکرم (ص) :
نزد من شکستن شاخه‌ای از درخت همچون شکستن بال فرشتگان است.

این تارنما در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد ثبت شده است و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
این تارنما به هیچ سازمان دولتی و خصوصی وابسته نبوده وعناوین”محیط زیست”به معنای حقیقی خود بوده “نه ادارات محیط زیست”.
در صورت نظر مخالف با استدلال های منتشر شده، می توانید جوابیه ای در پاسخ به آن پست ارسال فرمائید.

http://s9.picofile.com/file/8306950692/%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%86%D9%88.png

—————————————-


🏕با سلام خدمت همراهان گرامی
.
✍️ امروزه تولید محتوای علمی که با بیانی ساده مطرح شده باشد یکی از ضروریات جامعه ایرانی به حساب می آید اگر تولید محتوای زیست محیطی به سمت و سوی مسائل سطحی پیش برود حقیقت امر پنهان خواهد ماند و در عمل باعث تخریب محیط زیست خواهیم شد. به طور مثال منطق و علم، تکثیر حیوانات خانگی از نژاد های مختلف و انتقال این ژن را به کشورهای مختلف با آب و هوا و ویژگی های خاص را نفی می کند ولی برخی از روی احساسات و برخی به خاطر سود در پرورش و فروش این حیوانات اینگونه القا می کنند که داشتن حیوانات خانگی از نژاد های مختلف و پرورش انبوه آنها به نوعی حمایت از حیوانات و محیط زیست است و این تولید محتوای بی ارزش، فرهنگ و عرف جامعه را به سمت اشتباهی خواهد برد.
.
🌼تارنمای” حافظان محیط زیست خراسان شمالی” شرایطی را فراهم کرده تا تولید محتوای حقیقی در اختیار جامعه قرار گیرد. می توان با ارسال مقالات و حتی ارسال گزارش فعالیت های صحیح محیط زیستی تولید محتوای صحیحی ایجاد کرده و فرهنگ و رفتار محیط زیستی را به سمت درستی هدایت نمود.

 

 

تذکر
۱) تارنمای حافظان محیط زیست خراسان شمالی ثبت شده در درگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی و تابع قوانین جمهوری اسلام ایران می باشد.

۲) دامنه تارنمای حافظان محیط زیست خراسان شمالی در ثبت دامنه های دات آی آر”پژوهشگاه دانشهای بنیادی” به صورت قانونی ثبت شده است.

۲)حافظان محیط زیست از هیچ کابری درخواست اطلاعات شناسنامه ای از قبیل کد ملی وشماره شناسنامه نمیکند لطفا در این موارد هشیار باشید/

۳)این تارنما به هیچ عنوان درخواست واریز وجه و کمک نقدی از کاربران نمی کند.

۴)با توجه به نظرات نامربوطی که به نام ما در سایر پایگاه ها درج می شود به اطلاع می رسانیم هر نظری که به نام مدیر وبسایت ویا حافظان محیط زیست در وبلاگها ،وبسایتها و…درج شود ومحتوای زیست محیطی قانونی و علمی نداشته باشد جعل ونظر مورد تائید ما نیست/.

۵) دامنه زیستا وب با تارنمای http://zistaweb.ir/ گالری و نمایشگاه عکاسان طبیعت خراسان شمالی است.
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد