به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیست سیما به نقل از روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمه، مراسم روز ملی هوای پاک که به کوشش دبستان شهید کاوه شهر ایور و اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان در مدرسه شهید کاوه برگزارشده بود با برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی در حوزه محیط زیست از قبیل جشن کاغذ ( جمع آوری کاغذهای دورریختنی ادارات و مدارس شهرستان)، سرود، نمایشگاه آثار تجسمی با استفاده ازوسایل قابل بازیافت، قرائت مقاله، نمایش، افتتاح گلخانه مدرسه جهت کاشت سبزی و صیفی با استفاده از آب باران، نمایشگاه عکس حیات وحش، و… ادامه یافت.

معاونت محترم فرماندار گرمه، رؤسای ادارات دولتی، مدیران مدارس سطح شهر ایور، عده ای از همیاران محیط زیست گرمه و جاجرم، دانش آموزان و معلمان شهید کاوه و عده ای از اولیاء دانش آموزان از جمله مهمانان این مراسم بودند. در این روز مدرسه شهید کاوه، به دلیل موفقیت در حرکت به سوی اهداف و برنامه های ترسیم شده جهت نیل به ایحاد مدرسه سبز بعنوان مدرسه سبز شهرستان معرفی گردید. در پایان مراسم از معلمان و دانش آموزان برتر و مدیر محترم مدرسه با تقدیم الواح تقدیر از طرف فرماندار محترم و ریاست اداره حفاظت محیط زیست گرمه تقدیر بعمل آمد.

همچنین به تمام معلمان و دانش آموزان دبستان پکیج و آثار محیط زیستی به رسم یادبود از طرف اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمه اهدا گردید. و بالن منقش به شعار روز هوای پاک به پرواز درآمد. شایان ذکر است به جهت جلوگیری از آلودگی احتمالی این بالن پس از پایان مراسم جمع آوری گردید.

گزارش تصویری مراسم روز ملی هوای پاک در شهرستان گرمه را اینجا ببینید.

پایان پیام/.